O Marendi

Jsme taneční klub, který působí v oblasti Ostravska, Těšínska a také v Kutné hoře a okolí. Taneční klub se soustřeďuje na výuku latinskoamerických a standardních tanců jak pro děti a mládež, tak pro dospělé a seniory.

Vize

Hlavním cílem je výchova nových soutěžních tanečních párů.

Děti se od základu vypracují až na vrcholovou úroveň.

Budou se moci účastnit tanečních soutěží a získají tak cennou průpravu nejen pohybovou, ale také společenskou. Děti se vrcholovým sportem naučí koncentrovat,

jsou disciplinované a cílevědomé.

TRENÉŘI

Marek Swětík

Profesionální tanečník, lektor, choreograf a trenér sportovních tanečních párů – Mistrů republiky. Tančí více než 20 let.  Je několikanásobný Mistr ČR v latinsko-amerických tancích.  V roce 2014 získal oficiálně licenci trenéra a porotce II. třídy v Českém svazu tanečního sportu. Jeho velká láska je sport. Dříve hrával fotbal, ale tanec zvítězil.  Celý život zasvětil tréninkům a soutěžím. Jeho další tituly jsou několikanásobný Mistr ČR Družstev, Vícemistr Central Europe, 2. Vícemistr Europian Cup. Dosáhl nejen na 8. místo světového žebříčku IDSF v latinsko-amerických tancích, ale byl i finalistou MS v Show dance.

 

V Českém Těšíně založil s manželkou taneční klub Marendi. Kromě výuky společenského tance se hlavně specializuje na trénování sportovních párů.

 

Renata Swětíková

Profesionální tanečnice, lektorka a trenérka sportovních parů.  Tančí více než 22 let.  Je několikanásobná Mistryně ČR v latinsko-amerických tancích. V roce 2014 získala oficiálně licenci trenéra a porotce II. třídy v Českém svazu tanečního sportu.

Její hobby – tanec, se stal důležitým momentem a krokem v jejím životě. Veškerý čas věnovala tréninkům a soutěžím. Její další tituly jsou několikanásobná Mistryně ČR Družstev, Vícemistryně Central Europe, 2. Vícemistryně Europian Cup. Dále byla finalistkou MS v Show dance. Také dosáhla na 8. místo světového žebříčku IDSF v latinsko-amerických tancích.

 

Spolu s manželem založila taneční klub jménem Marendi v Českém Těšíně.  Specializuje se na trénování sportovních párů nejen v ČR, ale i v zahraničí.

DALŠÍ TRENÉŘI

Filip Swětík

 

Profesionální tanečník, lektor, choreograf a trenér sportovních tanečních párů – Mistrů republiky.  Tančí více než 20 let.  Je několikanásobný Mistr ČR v latinsko-amerických tancích. Jeho další tituly jsou několikanásobný Mistr ČR Družstev, semifinalista MS v latinsko-amerických tancích a semifinalista MS v Show dance. Aktuálně s partnerkou Annou Kaczmarek účastní se mezinárodních soutěžích WDC v Polsku, Řecku, Francii a Litvě, gde získává finalové a medailové umístění.

 

Specializuje se na trénování sportovních párů. Je hlavním zodpovědným lektorem za všechny taneční kroužky pro děti.

 

Anna Kaczmarek


Profesionální tanečnice, lektorka a trenérka sportovních parů. Tančí více než 15 let.  Je několikanásobná finalistka Mistroství Polska v latinsko-amerických tancích, několikanásobná finalistka  Světového pohárů World Cup a členkyně polského národního týmu.  Aktuálně s partnerem Filipem Swětíkém zastupuje Čeksou Republiku na mezinárodních soutěžích WDC. Účastní se turnajů v Polsku, Řecku, Francii a Litvě, gde získává finalové a medailové umístění.


Specializuje se na trénování sportovních párů, vede taky taneční kroužky pro děti.